Інформація Обраних

Гіпнотизер, ілюзіоніст, фокусник

(артист цирку ілюзійного жанру)Завдання та обов’язки. Професійно маніпулює предметами, вільно користується трюковою ілюзійною апаратурою, створює художній образ способами циркового мистецтва; систематично вдосконалює свою професійну підготовку; постійно підтримує робочу форму, зберігає таємницю трюкових секретів; на кожній виставі виконує весь трюковий репертуар, що зафіксований в акті прийомки номера і записаний у творчий паспорт артиста; дотримує виробничого режиму, проводить щоденні (систематичні) репетиції; бере участь у парадах-прологах та епілогах, в масових сценах та інтермедіях під час постановки пантомім та тематичних вистав, масових клоунадах та антре, незалежно від того, пов’язано це з гримуванням та переодяганням; бере участь в кавалькадах по місту; суворо дотримує правил і норм охорони праці.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; положення про умови праці працівників цирку; історію розвитку циркового мистецтва; історію розвитку жанру ілюзії; циркову термінологію; основи акторської майстерності, сценічного руху і техніки мови; останні досягнення світового цирку у даному жанрі; методику професійної підготовки; способи страхування та підтримки; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, а артист колективу “Цирк на льоду” додатково повинен знати специфіку льодового манежу; технологію підготовки до роботи черевиків і ковзанів для фігурного катання; правила і норми охорони праці під час роботи на льоду; термінологію фігурного катання.

Кваліфікаційні вимоги. Гіпнотизер, ілюзіоніст, фокусник (артист цирку ілюзійного жанру) вищої категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією гіпнотизера, ілюзіоніста, фокусника (артиста цирку ілюзійного жанру) I категорії не менше 5 років.

Гіпнотизер, ілюзіоніст, фокусник (артист цирку ілюзійного жанру) I категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією гіпнотизера, ілюзіоніста, фокусника (артиста цирку ілюзійного жанру) II категорії не менше 3 років.

Гіпнотизер, ілюзіоніст, фокусник (артист цирку ілюзійного жанру) II категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Гіпнотизер, ілюзіоніст, фокусник (артист цирку ілюзійного жанру) вищої категорії: автор та основний виконавець оригінальних, художньо-цінних складних номерів та атракціонів, які проводить у виключно цікавій, видовищній формі, видатний за своєю виконавською майстерністю, який відрізняється бездоганним виконанням найрізноманітніших трюків, епізодів тощо.

Гіпнотизер, ілюзіоніст, фокусник (артист цирку ілюзійного жанру) I категорії: володіє високою професійною майстерністю, бездоганним виконанням найрізноманітніших трюків, епізодів тощо; досконало володіє роботою значних номерів атракціонного плану, які проводить в цікавій видовищній формі.

Гіпнотизер, ілюзіоніст, фокусник (артист цирку ілюзійного жанру) II категорії: володіє необхідною професійною майстерністю, технікою виконання номерів, роботою у невеликих номерах, які проводить в цікавій видовищній формі.Создан 27 апр 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником