Інформація Обраних

Неможливий трикутник
В 1934 році Оскар Реутерсвард (Oscar Reutersvard) створив перший неможливий трикутник, складений із серії кубиків.
Хоча багато художників створювали неможливі фігури, саме Реутерсвард відкрив новий світ фантазій. З тих пір Реутерсвард створив тисячі неможливих фігур. Сьогодні він відомий як "батько неможливих фігур". В 1980 році Шведський уряд вирішив розмістити неможливий трикутник Реутерсварда на поштових марках, які випускалися з 1982 року приблизно два роки. В 1954 році Роджер Пенроуз (Roger Penrose) після лекції голландського графіка М. К. Ешера відкрив заново неможливий трикутник і нарисував його в більш звичній формі. На відміну від трикутника Реутерсварда, трикутник Пенроуза намальований з використанням лінійної (а не паралельної, як у Реутерсварда) перспективи, що надає йому більшої неможливості. Він опублікував свій трикутник в 1958 році в Британському журналі психології в співавторстві зі своїм батьком Лайонелом Пенроузом (Lionel Penrose).
В 1954 році Ешером ще не були створені його знамениті гравюри "Водоспад" ("Waterfall"), "Підйом і спуск" ("Ascending and Descending") і "Бельведер" ("Belvedere").
Потрібно врахувати, що Роджер Пенроуз не був знайомим з роботами Реутерсварда, Піранесі (Piranesi) і ін. В 1961 році М. К. Ешер під враженням неможливого трикутника, намальованого Пенроузом (Пенроузи відіслали копію статті Ешеру) створив знамениту літографію "Водоспад" ("Waterfall").
Із цього часу неможливий трикутник з'являється величезну кількість раз у різних роботах. Завдяки своїй популярності багато вважають, що неможливий трикутник дійсно неможливий, хоча сьогодні доведено, що багато з неможливих фігур насправді можливі. – Неможливі фігури в реальному світі.Создан 27 апр 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником